هزینه نقشه یو تی ام مازندران

هزینه نقشه یو تی ام مازندران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

این نقشه ممکن است برای انجام امور ثبتی و حقوقی ملک درخواست شود. برای تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا برای شهرهای مختلف مراجعه به یک فرد متخصص ضروری می باشد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند با دقت بالا این نقشه را تهیه کند.

تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا

نقشه یو تی ام از جانب سازمان ها و ادارات مختلف ممکن است درخواست شود. برای مثال ممکن است فردی قصد تبدیل سند قدیمی ملک خود را به سند تک برگ داشته باشد. در نتیجه با مراجعه به اداره ثبت اسناد نقشه یو تی ام درخواست می شود. به طور کلی اسناد تک برگ، اسناد امروزی هستند که دقت و امنیت بالایی دارند. این اسناد جایگزین اسناد قدیمی هستند. و مالکینی که دارای سند قدیمی هستند برای انجام معاملات ملکی می بایست اسناد قدیمی تعویض شوند. و سند تک برگ اخذ گردد.

برای تهیه نقشه یو تی ام در مازندران لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود در واقع از آنجایی که این نقشه از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست میشود در نتیجه لازم است این نقشه با دقت بالایی تهیه شود. برای تهیه نقشه یو تی ام در مازندران با دقت و کیفیت بالا لازم است به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی که صلاحیت تهیه این نقشه را دارد مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت زمینی را انجام خواهد داد و برای انجام برداشت زمینی از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. این نقشه چاپ و مهر و امضا شده معتبر میشود و قابل ارائه به سازمان ها و ادارات مختلف ملکی خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا

تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما