هزینه نقشه برداری یو تی ام

هزینه نقشه برداری یو تی ام

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام از ملک را ممکن است بسیاری از سازمان ها و ارگان ها برای انجام کارهای مربوط به ملک مانند اخذ سند تک برگ یا جواز ساخت و غیره از مالک در خواست کنند. با تهیه نقشه یو تی ام مساحت ملک با دقت بالا، ابعاد و حدود ملک و همچنین موقعیت ملک حاصل می شود. این نقشه معمولا از عرصه ملک درخواست میشود. و تنها زمانی نقشه یو تی ام از اعیان نیز در خواست میشود. که افراد قصد اخذ سند رسمی برای ملک خود که فاقد سند رسمی است. را طبق ماده 147 را داشته باشند. برای تهیه نقشه یو تی ام میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

نقشه یو تی ام کارشناس رسمی دادگستری

امروزه نقشه های یو تی ام کاربرد های زیادی در امور مختلف ملکی دارد. اموری از جمله تهیه نقشه یو تی ام برای اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد، نقشه برداری یو تی ام برای شهرداری به منظور اخذ جواز ساخت، تهیه نقشه یو تی ام برای تشخیص اراضی ملی برای سازمان منابع طبیعی کاربرد دارد.

برای انجام نقشه برداری یو تی ام میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که از عهده تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا بر می آید. این متخصص برای انجام نقشه برداری یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. در نتیجه بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. و این نقشه مهر و امضا شده معتبر میشود. و قابل ارائه به سازمان ها و ادارات مختلق ملکی میباشد. هزینه نقشه برداری یو تی ام طبق تعرفه محاسبه میشود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما