تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی برای انجام امور مربوط به ملک معتبر می شود. با تهیه نقشه یو تی ام اطلاعات فنی ملک همچون مساحت، ابعاد و موقعیت ملک حاصل می شود. این نقشه از جانب ادارات مختلف همچون شهرداری، اداره ثبت اسناد، مراجع قضایی ، اداره گاز و برق و .. درخواست می شود. رای تهیه نقشه یو تی ام حتما لازم است به فرد دارای صلاحیت و متخصصی همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

روش تهیه نقشه UTM یو تی ام

نقشه یو تی ام نقشه ای دقیق، به روز است که با تهیه آن موقعیت دقیق و منحصر به فرد هر نقطه معلوم می گردد. این نقشه از ادارات مختلف ملکی در خواست می شود. یکی از این ادارات اداره ثبت اسناد است که برای انجام امور ثبتی این نقشه را در خواست می کند. در واقع نقشه یو تی ام یکی از مدارک لازم برای تعویض سند دفترچه ای به سند تک برگ می باشد. و با تهیه آن اطلاعات فنی ملک حاصل می شود.

نقشه یو تی ام برای انجام امور ثبتی و یا امور حقوقی ملک ممکن است درخواست شود. در نتیجه حتما باید توسط یک فرد متخصص تهیه شود. در واقع حتما باید مهر و امضا متخصصی مثل کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر روی آن نقشه ببندد. کارشناس رسمی دادگستری با بالاترین دقت و کیفیت ممکن، در کمترین زمان می تواند تهیه نماید. برای تهیه نقشه یو تی ام کارشناس از تجهیزات دقیقی مثل جی پی اس دو یا سه فرکانسه که دقت بالایی دارد استفاده می کند. و با برداشت دقیق از وضع موجود عرصه انجام می شود. و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. این نقشه چاپ و مهر و امضا می شود. و سپس قابل ارائه به ادارات مختلف می باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما